Aktuálne počasie:

Hotel Garni ubytovanie Ostrava Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 16 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Garni / ubytovanie Ostrava Vítajte

Hotel Ostrava Garni - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Ostrava Garni - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ostrava Garni - možnosť pripojenia na internetHotel Ostrava Garni - k dispozícii letná terasaHotel Ostrava Garni - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava Garni - akceptuje creditné karty VISAHotel Ostrava Garni - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Ostrava Garni - akceptuje creditné karty JCBHotel Ostrava Garni - krytý bazén v hoteliHotel Ostrava Garni - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Ostrava Garni - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ostrava Garni - Izby s vlastnou toaletouHotel Ostrava Garni - Iybz sú vybavené televízorom

Ubytovanie v Ostrave
Garni hotel Ostrava
sa nachádza uprostred zelene v kľudnej a tichej časti Ostravy, v údolí sv. Trojice, vo vilovej štvrti iba 10 minút pešej chôdze od centra mesta Ostravy.

Túto časť Ostravy nechal postaviť gróf Wilczek v 20. rokoch 20. storočia. Celá Vilová štvrť vrátane Garni hotela Ostrava bola zrekonštruovaná začiatkom 21. stor., v roku 2006.

Parkovisko Garni hotela Ostrava sa nachádza v areáli hotela za bránou. Ku Garni hotelu Ostrava patrí rozľahlá záhrada s letným bazénom. Vysokorýchlostný WiFi internet (10 MB) je vo všetkých izbách a priestoroch Garni hotela Ostrava vrátane terasy a záhrady zadarmo.

Garni hotel Ostrava má pre Vás pripravené ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a jedno a dvojizbových apartmánoch s možnosťou prístelky. Izby i apartmány sú vybavený štýlovým nábytkom, kúpeľňami s rohovými vaňami alebo sprchami, toaletou, TV-SAT, telefóny a vysokorýchlostným WiFi internetom. K dispozícii sú aj nefajčiarske izby. Hostia môžu využívať salóniky - poľovnícky a hudobný.

Služby Garni hotel Ostrava
Hotel Garni ponúka rodinné prostredie, nízka cena ubytovania v porovnaní s konkurenciou, parkovanie na stráženom hotelovom parkovisku v areáli hotela - v cene ubytovania, recepcia je k dispozícii 24 hod. Pokojná lokalita v blízkosti zrekultivovanej haldy Ema s bohatou zeleňou, kde sa môžete vydať na prechádzky. Ľahká dostupnosť - autom aj hromadnou dopravou. Možnosť platenia kreditnými kartami aj v EUR. Možnosť prania bielizne.

Garni hotel Ostrava okolie
V blízkom okolí Garni hotela Ostrava je v dosahu Masarykovo námestie, 5 minút autom Zoo, Ostravská univerzita, Ostravský hrad, výstavisko Čierna lúka, 10 minút ČEZ Aréna a 15 minút golfové ihrisko - Šilherovice. Futbalový štadión Bazaly je vzdialený len 10 min. pešej chôdze. Neďaleko je tiež Stodolní ulica s množstvom barov, reštaurácií a nočným životom.

Na letisko Mošnov sa od Garni hotela Ostrava dostanete za cca 30 minút. Hlavná vlaková stanica je vzdialené 6km, hlavná autobusová stanica je vzdialené 2km. Do Beskýd je to len 35 min. autom. Na hranice s Poľskom je to 15 km.
Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.